Kurz SLADKÝ RAW PROFESIONÁL 26.3.2016

Značky: raw food

19.04.2016 | Blog

Tímto článkem chci velmi poděkovat všem úžasným dámám, které jsem měla možnost osobně poznat na živém kurzu Sladký raw profesionál >>> , jež proběhl 26.3.2016. Celý den utekl velice rychle, pořád bylo co mixovat, tvarovat, zdobit, plnit, strouhat, krájet .... a nakonec si skvěle u společného stolu zamlsat. 

Děkuji také za vaše nádherné zpětné odezvy, které jste mi po kurzu poslaly. Vaše slova spokojenosti totiž potěší ze všeho nejvíc! Děkuji Vám!

Jana Gajdošová

Dobrý den, děkuji za recepty i za celý kurz. Dezerty jsem nejvíce ocenila druhý den ráno, když už mi po kurzu trochu vyhládlo. Byly vynikající! Chválím Vás za velkou rozmanitost technik a druhů zdobení. Člověk se vůbec neměl šanci nudit, pořád se něco dělo. Mrkvová pomazánka na úvod a zmrzlina jako tečka na závěr byly výbornou volbou.

Magda Bočková

Dobrý den Evi, ke kurzu bych se vyjádřila velmi pochvalně. Prostředí se mi moc líbilo, jelikož kuchyně byla profesionálně vybavena, byla dostatečně prostorná, vše hezky dostupné. Měla jste to krásně připravené a zorganizované a vše plynulo volně. Vůbec celý kurz uběhl velmi rychle. Váš přístup k nám byl milý a líbilo se mi, že jste nás nechala si všechno vyzkoušet a nakonec to byla taková společná práce, že? Všechny poznatky hodlám použít a moc děkuji za recepty a odkazy. Já osobně Vám velmi fandím a přeji mnoho dalších úspěchů s RAW stravou i v osobním životě.Ještě jednou moooc děkuji a přeji krásný sluníčkový den:-)

Miluše Špangerová

Evičko děkuji moc za poslání odkazů!! Z Tvého kurzu už pár dní žiju nabitá! Vždy jen škoda, že na raw pak zůstanu sama a nemám potřebné sdílení s okolím. I když to byl sladký raw kurz, vypíchla bych pomazánku, kterou si nás přivítala, ta byla fantastická a hned jsem si doma udělala do zásoby. Ze sladkého pak borůvkový dortík byl pro mne asi top. Na ten se chystám dnes...... Celý průběh akce byl pro mne velice příjemný a byť se o raw už nějaký pátek zajímám, vždy máš v kapse nějakou novou věc. Ráda se zúčastním nějakého Tvého dalšího kurzu, který by byl mixem toho všeho...  Děkuji moc, jsi inspirativní žena. :-) S pozdravem Miluška

Zuzana Oravcová

Evicko, děkuji. Tvou knihu mám ráda od prvního pohledu a čtením se zamilovávám :-). Dobroty u nás doma jsou překvapením a potěšením. A já jsem byla v sobotu obdarována společností srdečných žen, procesem přípravy pokrmů s léčivými účinky pro tělo i ducha. Moc mne to baví. Děkuji. Radostné dny,Zuzka.

Marie Lukášová

Dobrý den paní Evičko,předem tohoto mailu Vás moc zdravím a chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za hezky strávenou sobotu na kurzu, kdy jsem se dozvěděla spoustu věcí, které mě velice inspirovali. Za všechny rady a recepty Vám moc děkuji a děkuji za Vás, jste moc fajn. Pomalinku si doma recepty zkouším a mám radost z každého výsledku. Věřím, že čas a praxe jsou nejlepší učitel. Ještě jednou Vám za všechno moc děkuji a těším se na další zajímavý kurz. 

Petra Raabová

Dobrý den Evi, to já děkuji za úžasný kurz a doufám, ze se v květnu setkáme u dalšího. Hezký den.

 

Po kurzu jsem dostala také řadu emailů, jestli budeme tento kurz opakovat. Ano budeme a moc rádi! Už teď se na Vás všechny těšíme, protože předešlý kurz a hlavně jeho závěrečný výsledek ve všem, co si naši milí hosté vytvořili, stál opravdu za to!

promo4

 

Na celou fotogalerii z prvního kola kurzu Sladký raw profesionál se můžete podívat ZDE >>>

Informace a přihlášku do druhého kola kurzu Sladký raw profesionál  dne 14.05.2016 najdete ZDE >>>

promo


 Přidejte se do diskuse