Veletrh FOR GASTRO & HOTEL / Cukrář roku - Bidvest Cup 2016 / Doprovodná soutěž 6 kusů cupcakes 30.9.2016

Značky: raw food

03.10.2016 | Blog

Na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL jsem měla možnost, při příležitosti doprovodné soutěže Cukrář roku - Bidvest Cup 2016 (6 kusů cupcakes, v mém případě RAW CUPCAKES) pořádané Asociací kuchařů a cukrářů České republiky, se osobně seznámit se špičkami českých ŠÉFCUKRÁŘŮ jako Pavlína BERZSIOVÁ, Vladimír KROFTA, Pavla PERMEDLOVÁ a další. Celodenní zážitek byl fantastický a hlavně to pro mne byla nová životní zkušenost. 

Nebylo to zdaleka tak jednoduché, jak jsem si před soutěží představovala, ale nakonec jsem se se svými 6 raw cupcakes umístila na krásném 3. místě. Všichni ostatní soutěžící vytvořili klasické pečené cupcakes, ale co se designu týče byly opravdu moc pěkné. I když z klasických cukrových zdobících pomůcek, ale i tak skutečně velmi povedené. Porotě jsem vůbec nezáviděla, jelikož srovnávat a hodnotit klasiku s raw cupcakes není ani z jedné ani z druhé strany vůbec jednoduchý úkol. Všichni soutěžící do jednoho si se svými výtvory dali velikou práci a já jsem velmi ráda, že jsem v ten den mohla být mezi nimi.

Děkuji ještě jednou za nádhernou příležitost prezentovat svou vášeň a radost na této události.

Ráda se s vámi o tuto zkušenost podělím na kurzu SWEET and PARTY RAW PROFESSIONAL a naučím Vás se vším všudy, včetně technických vychytávek, tyto raw cupcakes vytvořit >>>

s5

 

g1

 

Pro více informací o novém kurzu SWEET and PARTY RAW PROFESSIONAL 22.10.2016 klikněte na tento odkaz >>>


Více fotografií z celé akce najdete zde >>>


Eva Benek (Peršinová)

The raw/vegan chef / Lektorka raw kurzů

Autorka knihy se 100 receptů:"Raw food jako zážitek"

Autorka 8 e-booků: "To nejlepší z raw food.

eva@vitarianstyle.com

+420 774 088 854

www.vitarianstyle.com

 

 Člen Asociace kuchařů a cukrářů České republiky >>>

akc 

LOGO

Přidejte se do diskuse