Raw bezlepkové dorty

Slavíte narozeniny, pořádáte dětské oslavy, chystáte pro svou rodinu, přátelé, kolegy z práce či celou firmu párty?

Pro jakoukoli Vaši sváteční či jinou příležitost nám bude potěšením Vám přichystat RAW dort dle vlastního výběru či dle Vašich speciálních požadavků. Všechny RAW dorty jsou bez lepku, bez laktózy, bez bílého cukru a bez vajec.

bez lepku

Jako sladidlo používáme pravý český med přímo od našeho včelaře. Pro výhradně veganské dorty používáme jako sladidlo sušené datle. Dorty neobsahují žádná umělá barviva, žádná éčka, žádné konzervanty, žádná kypřidla ani jiné chemické přísady. Jsou vyráběny poctivou domácí recepturou s ohledem na kvalitu a 100% přírodní složení. Hodí se jak na dětské narozeninové oslavy, tak na každou slavnostní příležitost včetně příjemného posezení s rodinou či přáteli. Dorty jsou o průměru 23cm a lze je naporcovat na 8, 12 i 16 kousků dle Vašeho přání. Všechny dorty si můžete prohlédnout kliknutím na jednotlivé fotografie. Uděláme Vám však i dort přesně podle Vašeho přání a požadavků na složení: čokoládový, vanilkový, kakaový, jednopatrový, dvoupastrový...

Tyto dorty jsou skvělým typem nejen na cestě ke zdraví, ale i k okamžitému zapomenutí na starosti s přebytečnými kilogramy. 

Zde naleznete cenové nabídky pro jednotlivé velikoti dortů >>>

01_RD 02_RD

03_RD 04_RD

05_RD 06_RD

07_RD 08_RD

09_RD RD_10

dort_10

REFERENCE:

"Dokonalý Raw dort č.10Tímto děkuji za skvělý, k nerozeznání od "normálního", RAW dort. Jeho chuť je lahodná, nikdo nepoznal, že je „jiný“.Těším se na ochutnání více druhů Raw cukroví.... Edit Nováková, Ostrava"

"Děkujeme za příjemný bonus ve formě zákusků, moc nám chutnaly, zejména ty řezy polité čokoládou;-)).Jednak jsem byla zvědavá, co na raw dortík řekne zbytek rodiny, který je výhradně masožroutský. Byla jsem příjemně překvapená, všem moc chutnal a slupli ho jako malinu;-))). Abych to shrnula, byl vynikající a navíc nádherně nazdobený, takže ještě jednou děkuji za lahodný gurmánský zážitek a těším se, že si ho dopřeji/jeme opět. Kdybyste náhodou dodávala dobroty i do nějaké cukrárny v Ostravě, dejte mi prosím vědět;-))).Mějte se moc hezky, ať Vám podnikání krásně vzkvétá jako dosud!;-)) Renáta Pekařová, Ostrava"

Zde naleznete cenové nabídky pro jednotlivé velikoti dortů >>>


Pro objednání dortů prosím pište nebo volejte:

eva@vitarianstyle.com

+420 774 088 854

Tištěná kniha:

kniha

Nový eShop:

www.papejzdrave.cz

papej

in