Prohlášení

Projekt VitarianStyle.com provozovaný a vydávaný společností A&E trading s.r.o.  a jednatelem společnosti Evou Peršinovou, se sídlem v obci Velké Hoštice, ul. Vančurova 284, PSČ: 747 31, IČO: 2857461, DIČ: CZ2857461, společnost zapsaná v obchodním rejstříku pod sp. zn.: C 32703 vedená u Krajského soudu v Ostravě, nejsou lékařem ani lékařským zařízením.

Tento server není určen pro lékařské diagnostické ani jiné lékařské postupy. Informace uvedené na těchto internetových stránkách – newstetter, volný ebook, prodejní produkty a jakékoli jiné publikace distribuované řádným způsobem VitarianStyle.com nebo Evou Peršinovou, jsou pouze pro samovzdělávací účely na téma zdraví.

Informace uvedené na těchto stránkách i všech sociálních médií se stránkou provázaných včetně veškerých publikací zde uváděných, jsou určeny pouze k pomoci zlepšit zdraví a život díky většinového podílu syrové rostlinné potravy na základě svobodného rozhodnutí každého návštěvníka těchto webových stránek.

Předmětem publikovaných informací na stránkách VitarianStyle.com a sociálních médií není stanovovat zdravotní diagnostiku, léčbu anebo předepisování léků na léčbu či onemocnění či jiného nežádoucího zdravotního stavu. Pokud se každý jednotlivec rozhodne sledovat či vyzkoušet nějakou radu, typ, návod, postup uvedených na serveru VitarianStyle.com nebo na sociálních sítí s touto webovou stránkou propojených, rozhodl se tak na základě svého vlastního svědomí, své vlastní víry, svého vlastního poznání a přesvědčení s plnou zodpovědností sám za sebe.

Pomocí VitarianStyle.com resp. Evy Peršinové a sociálních sítí s těmito stránkami propojenými, nebo pomocí publikací tímto serverem vydávaných můžete převzít plnou zodpovědnost a odpovědnost za své jednání a tím i především za své zdraví.

Kontakt:

E2K

Eva Peršinová 2012-2015

email: eva@vitarianstyle.com

Bližší kontakt zde >>>

Tištěná kniha:

kniha

Nový eShop:

www.papejzdrave.cz

papej

in